Facebook
Borang
Program
Laman Utama > Organisasi > Ahli Jawatankuasa  
   
Ahli Jawatankuasa  
   
Penasihat : YBhg. Dato' Zainal Abidin bin Ahmad
[zainalaa@spa.gov.my]
 
   
Pengerusi : YBhg. Datin Nik Asmak binti Nik Mahmood
[nik_asmak60@yahoo.com] [nikasmak@spa.gov.my]
 
   
Timbalan Pengerusi : YBrs. Puan Salmah Idris
[isalmah@spa.gov.my]
 
   
     
   
Setiausaha : Puan Nurakmar binti Abdul Rashid
[nurakmar@spa.gov.my]
 
   
Penolong Setiausaha : -  
     
Bendahari : Puan Asfadilanor binti Mohd Noor
[asfadilanor@spa.gov.my]
 
     
Penolong Bendahari : -  
     
Biro Agama    
Pengerusi : Puan Khatijah binti Jusoh
[khatijah@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Nurul Huda binti Wazir
[nurulhuda@spa.gov.my]
 
     
Biro Pendidikan    
Pengerusi : Puan Naglaa binti Isamail
[naglaa@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Farha Adiana binti Bah Atu
[farha@spa.gov.my]
 
     
Biro Kebajikan dan Sosial
 
Pengerusi : Puan Farihan binti Said Hassan
[farihan@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Sawiyah binti Mohd Noor
[sawiyah@spa.gov.my]
 
     
Biro Sukan    
Pengerusi : Puan Nik Yusana binti Tuan Soh
[yusana@spa.gov.my]
 
 
 
Setiausaha : Puan Siti Nurazira binti Sahhudin
[nurazira@spa.gov.my]
 
     
Biro Keusahawanan    
Pengerusi : Puan Noor Azian binti Mohd Ali
[azian@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Asmizah Millah binti Mensun
[asmizah@spa.gov.my]
 
     
Biro Seranta & ICT    
Pengerusi : Puan Afidah binti Mohd Isa
[afidah@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Ai'sah binti Hussin
[ayis@spa.gov.my]
 
     
Pemeriksa Kira-kira I : Puan Ruhayah binti Abu Bakar
[ruhayah@spa.gov.my]
 
     
Pemeriksa Kira-kira II : -  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
Anda pelawat ke:
free html visitor counters
Sejak 29 Februari 2012
 
© PUSPANITA Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia
Aras 6 -10 , Blok C7, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62520 Putrajaya.
Hakcipta Terpelihara 2012