Facebook
Borang
Program
Laman Utama > Organisasi > Ahli Jawatankuasa  
   
Ahli Jawatankuasa  
   
Penasihat : YBhg. Dato' Zainal Abidin bin Ahmad
[zainalaa@spa.gov.my]
 
   
Pengerusi : YBhg. Datin Nik Asmak binti Nik Mahmood
[nik_asmak60@yahoo.com] [nikasmak@spa.gov.my]
 
   
Timbalan Pengerusi : YBrs. Puan Ruziah binti Haji Shafei
[ruziah@spa.gov.my]
 
   
     
   
Setiausaha : Puan Nurakmar binti Abdul Rashid
[nurakmar@spa.gov.my]
 
   
Penolong Setiausaha : Puan Shazila Norbaiti binti Mohamed Zaini
[shazila@spa.gov.my]
 
     
Bendahari : Puan Khatijah binti Abd Wahid
[khatijah.abdwahid@spa.gov.my]
 
     
Penolong Bendahari : Puan Nurul Hafiza binti Isa
[nurulhafiza@spa.gov.my]
 
     
Biro Agama    
Pengerusi : Puan Khatijah binti Jusoh
[khatijah@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Nurul Huda binti Wazir
[nurulhuda@spa.gov.my]
 
     
Biro Pendidikan    
Pengerusi : Puan Farha Adiana binti Bah Atu
[farha@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Siti Ardiana binti Mohd Ariffin
[ardiana@spa.gov.my]
 
     
Biro Kebajikan dan Sosial
 
Pengerusi : Puan Nurulhazreen binti Shahidun Jamil
[nurulhazreen@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Norul Huda binti Mohd Yusof
[norulhuda@spa.gov.my]
 
     
Biro Sukan    
Pengerusi : Puan Nur Faziana binti Zakaria
[faziana@spa.gov.my]
 
 
 
Setiausaha : Puan Nasratul Badrina binti Ibrahim
[badrina@spa.gov.my]
 
     
Biro Keusahawanan    
Pengerusi : Puan Noor Azian binti Mohd Ali
[azian@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Siti Nadia binti Mashud
[sitinadia@spa.gov.my]
 
     
Biro Seranta & ICT    
Pengerusi : Puan Elia Suziana binti Mohamad
[elia@spa.gov.my]
 
     
Setiausaha : Puan Ai'sah binti Hussin
[ayis@spa.gov.my]
 
     
Pemeriksa Kira-Kira : Cik Nurul Azreen binti Mohd Rais
[nurulazreen@spa.gov.my]
 
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
Anda pelawat ke:
free html visitor counters
Sejak 29 Februari 2012
 
PUSPANITA Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia, Aras 6-10 , Blok C7, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62520 Putrajaya
Hakcipta Terpelihara © 2018